Locuri de muncă vacante: Compania de transport-forwarding invită: muncă în Moldova, Chișinău și Tiraspol

Va invitam la o firma de transport si expeditie la munca: posturi vacante.

Dacă dorința de a lucra te-a adus pe site-ul nostru, dar nu ai experiență de muncă, te rugăm să ne contactezi, să scrii un CV, te vom învăța cum să lucrezi!

a) Invităm manageri pentru transport internațional (de preferință cu experiență.)
b) manager transport maritim, container (cu experienta)
c) manager pentru transport internațional de mărfuri de mărfuri de grupaj (necesită experiență)

CV-ul, CV-ul tau, trimite pe mail: info@moldovatruck.md

Calități personale necesare.

1. Diligență, eficiență sporită. Scop: rezultat.
2. Învățământ superior, străduință pentru învățare.
3. Dorința de a câștiga, de a obține rezultate, se îndreaptă persistent și persistent către obiectiv.
4.Cunoașterea computerului, un utilizator încrezător.
5. Capacitate de a negocia, de a convinge clientii.
6.Apărați interesele companiei, participați la dezvoltare.
7. Flexibilitate de gândire, abordări creative ale clienților.
8. Luarea deciziilor strategice în dezvoltare.
9. Expunerea in situatii stresante, rezistenta la stres.
10. Experiența de lucru este binevenită.
11. Limbi străine de dorit.
12. Abilități personale, caracteristici comportamentale.
13. Abilitatea de a asculta cu atenție și de a înțelege cu adevărat.
14. Să fii capabil să convingi și să te implici în cooperare.
15.Orientarea actiunii asupra rezultatului si realizarii.
16. Abilitatea robotică de a îndeplini obligațiile.
17. Abilitatea de a rezista la stres și presiune.
18. Flexibilitatea mentalității analitice în luarea deciziilor.
19. Să poată negocia impunându-și propriile condiții.
20. Analizează problemele, rezolvă-le singur.
21. Încrederea în sine și realizarea scopului.
22. Declarația noilor sarcini și implementarea acestora.
23. Îndeplinește în mod responsabil atribuțiile oficiale.

Cerințe și sarcini profesionale.

24. Reprezentati compania in relatii, atunci cand cautati clienti.
25. Urmăriți natura și specificul cooperării, posibilele riscuri.
26. Controlul responsabilității reciproce în așezări.
27. Colectarea de informații despre nevoile și dezvoltarea pieței.
28. Efectuați cercetări de piață pe cele mai importante domenii de afaceri pentru a oferi servicii.
29. Căutați noi clienți stabili ca potențiali clienți.
30. Să realizeze promovarea serviciilor de transport, legătura acesteia.
31. Îmbunătățiți proiectele comerciale, sugerați îmbunătățiri.
32. Menține baza de clienți existentă și dezvoltă noi contacte.
33. Derularea negocierilor, apărarea loială a intereselor companiei.
34. Încheiați acorduri, aplicații, creșterea numărului de clienți.
34. Analizați tranzacțiile eșuate, pierderea unui client, profituri pierdute.
35. Studiați și îmbunătățiți afacerile, abordarea profesională.
36. Extindeți și creșteți piețele de vânzări, dezvoltați noi direcții.
37. Evaluarea autocritică a succeselor și realizărilor.
38. Raport zilnic despre munca depusa si implementarea fisei postului.
39. Diagnosticarea surselor de apel.
40. Colectarea și notarea informațiilor.
41. Acțiuni în numele unui logistician profesionist
42. Controlul și Analiza informațiilor privind tranzacțiile eșuate.
43. Prevenirea pierderii de informații
44. Schema de reținere a informațiilor și clienții acumulați.
45. Diagnostice de publicitate, acces la masa si publicul tinta.
46. ​​​​Respectarea condițiilor de responsabilitate reciprocă și consolidarea reputației companiei.
47. Căutați resurse web despre transport și expediere.
48. Lucrul cu sistemele de transport de căutare și selecția acestora pentru muncă;
49. Furnizarea unei strategii de dezvoltare individuală.
50. În așteptarea de lucru.
După trecerea testului, un expeditor începător primește un pachet de instrucțiuni care descriu principiile de bază ale expedierii și vânzărilor.
Dacă sunteți un manager cu experiență, procentele și bonusurile dvs. vor fi mai mari decât cele ale unui începător.

După un timp scurt, candidatul la locul de muncă este înregistrat oficial pentru muncă.
Vă rugăm să trimiteți CV-ul sau CV-ul la adresa de e-mail: info@moldovatruck.md / Întrebări la telefon: 373 686 77712